Esen elit ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak 2014 den bu yana size sıcak ve samimi bir ortamda üstün kaliteli sağlık hizmetleri sunmak için canla başla çalışıyoruz yılların deneyimiyle bölgedeki en iyi poliklinik olarak nam saldık ve bunu sonuna denk hak ediyoruz.

Polikliniğimizde implant uygulamaları çene cerrahisi diş beyazlatma estetik restorasyonlar diş taşı temizliği diş çekimi estetik dolgular pededonti Total ve parsiyel protezler ve koruyucu diş hekimliği gibi tüm diş tedavileri yapılmaktadır.

“ESENELİT” ailesi olarak en temel ilkemiz hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak dürüstlük kuralları çerçevesinde en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktır. Bünyemizdeki Uzman Kadromuzun bilgi ve tecrübeleri ise bu ilkemiz ışığında bizi bir arada tutarak günden güne büyüyen bir aile olmamıza destek sağlamaktadır.

Önümüzdeki yıllarda ise İstanbul ve Türkiye’nin diğer illerinde de açmayı planladığı yeni hastane ve poliklinikler ile Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

“ESENELİT” ailesi olarak ilkeleri bizimle aynı olan ve markamıza dahil olarak hizmet zincirimiz içerisinde bulunmak isteyen hekimlere Franchise verilmektedir.